KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657056
nr 1665 7056
Lars Bertle
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 19x25 cm
Lars Bertle, född 1925 i Helsingborg, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:29:45
800 kr